Oglasi - Advertisement

Samo ovo dvoje pjevača Zvezda Granda prisustvovalo je parastosu Saši Popoviću.

Samo ovo dvoje pjevača Zvezda Granda prisustvovalo je parastosu Saši Popoviću, kojim je obilježeno 40 dana od njegove smrti. Obitelj i prijatelji okupili su se na njegovu grobu, a Suzana je uz svoju djecu bila vidno emotivna.

Sadržaj se nastavlja nakon oglasa

Prvog marta preminuo je Saša Popović, cijenjeni direktor “Granda”, a danas se navršava četrdeset dana od njegove smrti. U znak sjećanja na ovu prigodu, njegova obitelj i prijatelji okupili su se na groblju kako bi odali počast njemu.

Na groblje su prvi stigli Suzana, supruga i djeca. Ubrzo nakon toga stigla je Sashina sestra.

Potresna atmosfera okružuje grobnicu.

Neposredno prije podneva, okupljeni svi prisutni – obitelj, sestra i kolege iz Granda – svećenik je započeo sprovod.

Parastosu je prisustvovalo nekoliko uglednih ličnosti iz estrade, među kojima i dvije pjevačice koje su karijeru započele u Zvezdama Granda – Tamara Milutinović i Dragica Zlatić.

Po dolasku, Tamara i Dragica odmah su prišle Suzani i ganuto je zagrlile.

Nakon što je toplo zagrlila obitelj, Tamara je zapalila svijeću i tiho stala uz njih u molitvi.

Tko je bio na parastosu?

Uz članove obitelji, među kojima su bile Suzana i njihove kćeri Aleksandra i Danijela, na groblju su se okupili i brojni Sašini prijatelji i dugogodišnji kolege.

Među prisutnima su bili Dragana Katić, Bane Obradović, Dragan Kojić Keba, Igor Kojić, Vesna Milanović, Mikica Gačić, te brojni drugi koji su željeli odati počast pojedincu koji je trajno utjecao na regionalnu glazbenu scenu.

BONUS ČLANAK:

Perete li često rublje samo da biste ustanovili da vam se omekšivač ne čini učinkovitim? To može ukazivati ​​na pogrešku u vašem procesu, a iako vaša odjeća može imati ugodan miris…

Vjerojatno ste se barem jednom susreli s ovim pogreškama tijekom pranja rublja, a moguće je da ćete ih nastaviti raditi. Prema riječima stručnjaka, ovo su najčešće greške koje zahtijevaju ispravljanje.

Pranje odjevnih predmeta na povišenim temperaturama može dovesti do duljeg zadržavanja oblika i boje, dok niže temperature doprinose sporijem trošenju. Ako netko posjeduje kvalitetnu perilicu rublja i učinkovit deterdžent, topla ili hladna voda može učinkovito ukloniti prljavštinu jednako dobro kao i topla voda. Dezinfekcija je moguća samo za posteljinu i odjeću nakon pranja na 90°C; svi ostali predmeti mogu se prati na nižim temperaturama.

Pretjerana uporaba deterdženta ili omekšivača može dovesti do komplikacija; pretjerana količina deterdženta može začepiti odjeljak za deterdžent i rezultirati nepoželjnim mirisima, dok prekomjerna količina omekšivača može zakomplicirati proces pranja. Neophodno je pažljivo pregledati upute za doziranje navedene na pakiranju i pridržavati se preporučenih mjera. U slučajevima kada su predmeti znatno zaprljani, može biti preporučljivo koristiti veće doze ili primijeniti dva ciklusa pranja.

Korištenje omekšivača na svim odjevnim predmetima može rezultirati baršunastom teksturom i olakšati proces glačanja; međutim, s vremenom smanjuje sposobnost upijanja tkanine. Preporučljivo je suzdržati se od korištenja omekšivača na ručnicima, sportskoj odjeći ili predmetima koji se sastoje od mikrofibre, elastina ili spandexa.

Proizvođači ne preporučuju često pranje traperica jer ne savjetuju strojno pranje kako bi se održala boja tkanine. Ako netko odluči ne pridržavati se ovih smjernica, idealan interval za pranje trebao bi biti u rasponu od 2 do 6 mjeseci, ovisno o učestalosti nošenja i jedinstvenim karakteristikama tijela pojedinca.

 

Pogrešne tehnike sušenja mogu imati štetan utjecaj na vašu odjeću, slično kao i neadekvatno pranje. Da biste spriječili pogreške, razmotrite sljedeće preporuke:

 

Suzdržite se od pretjerane upotrebe automatskog sušenja jer to može ubrzati propadanje vaših predmeta i dovesti do blijeđenja boje. Preporučljivo je izbjegavati ovu postavku kada sušite osjetljive tkanine.

Preporučljivo je ne vješati pletene i vunene artikle jer ti materijali mogu izgubiti oblik. Umjesto toga, treba ih sušiti na ručniku postavljenom na ravnu površinu.

Preporučljivo je protresti rublje prije vješanja jer će to pomoći u smanjenju gužvanja.

Neodgovarajuće održavanje perilice rublja može rezultirati prenošenjem prljavštine, ostataka deterdženta i nakupljenog otpada na vašu odjeću, što potencijalno može dovesti do neugodnih mirisa i bijelih mrlja. Kako biste izbjegli te probleme, preporučljivo je pridržavati se nekoliko jednostavnih smjernica za održavanje:

Provjerite je li stroj ispražnjen nakon svakog ciklusa pranja.

Nakon svakog pranja provjerite je li sav ostatak deterdženta temeljito uklonjen s gume vrata.

Pobrinite se da se odjeljak za deterdžent redovito suši.

Jednom mjesečno pokrenite stroj u ciklusu “prazno” koristeći deterdžent i dezinficijens.

PREUZMITE BESPLATNO!

⋆ KNJIGA SA RECEPTIMA ⋆

Upiši svoj email i preuzmi BESPLATNU knjigu s receptima! Uživaj u jednostavnim i ukusnim jelima koja će osvojiti tvoje najdraže.

Jednim klikom preuzmi knjigu s najboljim receptima!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here